> Pies > Gdańsk

Gdańsk Bichon Frise FCI,ZkwP w Gdańsk, Pomorskie sprżedam

Gdańsk Bichon Frise FCI,ZkwP
Gdańsk Bichon Frise FCI,ZkwP
Gdańsk Bichon Frise FCI,ZkwP
Opis ogłoszenia:

W naszej małej domowej hodowli Mi Dulce Nube ,24.12 na świat przyszedł miot B. 3 suczki i 2 samce. Aktualnie do rezerwacji został OSTATNI piesek.
Piesek jest po wszystkich szczepieniach,zachipowany,nauczony czystości.
Ma stały kontakt z dziećmi, jest bardzo dobrze zsocjalizowany i oswojony z odgłosami i sytuacjami pojawiającymi się w wielkim mieście. Jest kochany-nie niszczy,ciągle chce się przytulać i siedzieć na kolankach.
Zapraszamy się do zapoznania z pieskiem i odwiedzin w naszej hodowli-nie mamy nic do ukrycia!
Piesek jest też bardzo ładny,potencjalny reproduktor.
Zarówno przed, jak i po zakupie pieska służymy państwu radą,pomocą i doświadczeniem przez 24/7!
Pieski wychowywane są w domowej atmosferze,pełnej miłości,otrzymują najwyższej jakości karmę,są zdrowe a ich rodzice są zdobywcami wielu tytułów i ocen doskonałych.Szczenięta do nowego domu trafią po przeglądzie hodowlanym,zaszczepione i odrobaczone, będą posiadać książeczkę zdrowia, metrykę ZkwP oraz tatuaż.Zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży psa!
BICHONY NIE LINIEJĄ!Posiadają wełenkę,dzięki czemu mogą nadawać się dla alergików.Charakteryzują się wesołym usposobieniem i uwielbiają się przytulać.Są to pieski cenione na całym świecie za ich uśmiech i radość jakie wprowadzają do życia swoich opiekunów oraz ich właściwości antystresowe.Nie posiadają też charakterystycznego psiego zapachu.Dorastają do 30cm i ważą od 5-7kg.
Nasza hodowla jest zarejestrowana w ZkwP w oddziale Sopot. Związek Kynologiczny jako jedyna organizacja w Polsce jest członkiem Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI).Pieski rzekomo posiadające rodowód innych organizacji nie są uznawane za rasowe.Odwiedź nas,napisz lub zadzwoń!
Działamy poprzez naszą stronę na facebooku gdzie z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.https://www. facebook.com/bichonfrisemidulcenube/

Detale ogłoszenia: Gdańsk Bichon Frise FCI,ZkwP
Cena:3,000zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPomorskie
Miasto:Gdańsk
Kod pocztowy:80-761
Kategoria:Pies
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: